wtorek, 20 sierpnia 2013

Gdzie i kiedy kupić bilety na mecz z Wkrą Żuromin

Informujemy, że sprzedaż biletów na najbliższy mecz Polonii Warszawa z Wkrą Żuromin (niedziela, 25 sierpnia, godz. 19:11), będzie prowadzona w piątek, sobotę oraz niedzielę.

W piątek kasa biletowa będzie czynna w godzinach 17:00-20:00, w sobotę w godzinach 14:00-18:00, natomiast w niedzielę od godziny 15:00 do końca pierwszej połowy meczu. 

Uwaga! W dniu meczu będą czynne jedynie dwa okienka kasowe. W związku z dużym zainteresowaniem meczem rekomendujemy skorzystanie z możliwości zakupu w piątek lub sobotę.

Ceny biletów: normalny - 15 zł, ulgowy - 5 zł. Ceny takie same na obie trybuny (Główna, Kamienna). Bilet ulgowy przysługuje: emerytom, rencistom i młodzieży do 16. roku życia. Dzieci poniżej 8. roku życia wchodzą na mecz nieodpłatnie.

Istnieje również możliwość nabycia biletu na sektor VIP w cenie 50 zł.

Karty kibica wydawane w latach ubiegłych zachowują ważność! Prosimy o zabieranie ich ze sobą. Osoby, które nie są zarejestrowane w systemie kart kibica będą musiały przy zakupie biletu okazać dokument tożsamości w celu wpisania do bazy danych kibiców Polonii Warszawa (jest to procedura jednorazowa).

UWAGA! W kasach będzie można również nabyć bilety na kolejny mecz "Czarnych Koszul", z Wisłą II Płock (środa, 28 sierpnia, 19:11)!

źródło: MKS Polonia WarszawaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz