czwartek, 25 lipca 2013

Cegiełki dla Polonii

Wciąż trwa akcja wykupywania cegiełek na rzecz odradzającej się Polonii Warszawa! Możecie pomóc klubowi i go wesprzeć finansowo. Możecie również wypełnić deklarację wsparcia. Poniżej prezentujemy fragment posta zamieszczonego przez profil Polonii Warszawa na Facebook-u. Warto przypomnieć, że wartość cegiełki to 250zł, a jej właściciel będzie upoważniony do wstępu na wszystkie mecze sezonu 2013/2014 organizowane przez Polonię.

"To jest ten czas, kiedy my, kibice ukochanego Klubu Warszawy, musimy wziąć część odpowiedzialności finansowej za odradzającą się potęgę sportową drużyny piłkarskiej Dumy Stolicy. Nikt dla nas ani za nas tego nie wykona. Jeśli zależy nam na powrocie Polonii na miejsce, na którym winna być zawsze nie możemy dłużej uciekać, nie możemy także czekać na innych. To my, kibice Polonii Warszawa, jesteśmy sercem tego Klubu. To my pierwsi musimy stanąć w chwili próby. Dla 102-letniej historii, dla kolejnych pokoleń, dla naszych synów, córek i wnuków. Polonia jest silna tak jak silne są ludzie skupieni w oku niej. Dlatego też nie odmawiajcie jej w chwili, gdy jest w potrzebie. Aktualnie prowadzona jest akcja przekazania darowizny w kwocie 250 złotych na rzecz Klubu, na rzecz odradzającej się jego potęgi. Przekazanie tej kwoty będzie umożliwiało darczyńcy wejście na wszystkie mecze rozgrywane u siebie w sezonie 2013/2014, zarówno w lidze jak i w Pucharze Polski. (...)"

Możliwe jest również przekazanie darowizny za pośrednictwem internetu.

"(...) 
 Przelewy wykonujemy na konto 07 1140 2004 0000 3102 7477 9460 w tytule „Odrodzenie”. Ponadto zbieramy chętnych do comiesięcznych wpłat na program finansowania piłkarzy przez kibiców. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: deklaracje@wielkapolonia.pl, w temacie "darowizna zawodnicy".
"


Najbliższe terminy przyjmowania darowizn w Czarnej Koszuli przy ul. Konwiktorskiej 6:
  • czwartek 25 lipca w godzinach 17-19
  • piątek 26 lipca w godzinach 17-19
  • sobota 27 lipca w godzinach 14-18
Pamiętajcie, że do przekazania darowizny niezbędne są następujące dane:
  • imię i nazwisko
  • numer PESEL
  • telefon kontaktowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz