piątek, 26 lipca 2013

Polonia okiem prasy - podsumowanie tygodnia

W ostatnim czasie o Polonii pojawia się nieco mniej materiałów w prasie. Tym bardziej istotnym stało się, aby zbierać te materiały w jednym miejscu. Postanowiłem, że w każdy piątek będę dla Was przygotowywał materiały prasowe dotyczące Polonii z mijającego tygodnia. Podawajcie dalej, aby o Polonii nigdy nie było cicho!
> Przegląd Prasy [Klik!] <


Poniedziałek 22 lipca 2013, Przegląd Sportowy
Polonia wreszcie płaci! Wiemy ile
Czwartoligowa Polonia Warszawa będzie płaciła swoim piłkarzom między 1000 a 1500 złotych. To i tak więcej, niż w ostatnich miesiącach w ekstraklasie, bo wówczas ówczesny właściciel... nie płacił nic.
Cały artykuł na stronie Przeglądu Sportowego [Klik!] 

Poniedziałek 22 lipca 2013, Sport.pl
Ratusz obniżył Polonii stawki za wynajem stadionu. 46 razy taniej niż w ekstraklasie
Tysiąc złotych za dzień meczowy - tyle będzie płacić czwartoligowa Polonia za wynajem stadionu przy Konwiktorskiej. To 46 razy mniej niż w ekstraklasie, ale też... tysiąc razy więcej niż wnioskowali radni.
Cały artykuł na stronie Sport.pl [Klik!] 

Środa 24 lipca 2013, Polskie Radio
Triumfy Legii i trudności Polonii
Legia Warszawa w swoim pierwszym meczu eliminacji Ligi Mistrzów odnotowała wspaniałe wyjazdowe zwycięstwo 3-1 z walijskim The New Saints. Tym sposobem ekipa z Łazienkowskiej stworzyła sobie bardzo komfortową sytuację w meczu rewanżowym. Zupełnie inaczej prezentuje się sytuacja Polonii Warszawa, która sezon rozpocznie w IV lidze. Mecz sparingowy z PKS Radość zakończył się porażką Czarnych Koszul 0-2.
Cały artykuł na stronie Polskiego Radia [Klik!] 

Czwartek 25 lipca 2013, Sport.pl
Polonia zamierza płacić regularnie i pracuje nad budżetem.
W poniedziałek pierwsze kontrakty?

- Z dyrektorem sportowym Pawłem Olczakiem będziemy nalegali, żeby pieniądze na płace były w budżecie zabezpieczone. Chcemy uniknąć sytuacji, w której po dwóch miesiącach piłkarze nie dostaną wypłat. Tak Polonia nie będzie już funkcjonowała - zapowiada trener Piotr Dziewicki, który na przełomie lipca i sierpnia chce mieć skompletowaną drużynę, która spróbuje awansować do trzeciej ligi.
Cały artykuł na stronie Sport.pl [Klik!] 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz