wtorek, 24 września 2013

Polonia jedzie do Mławy

fot. MOSiR Mława
Na samym początku chciałem przeprosić wszystkich, którzy przez ostatnie dwa tygodnie odwiedzali mojego bloga i nie mogli na nim przeczytać aktualności z życia Czarnych Koszul. O zawieszeniu działalności bloga informowałem na forum. Na samym blogu niestety nie miałem możliwości. Przerwa wynikała z braku dostępu do Internetu.

A teraz do rzeczy... Już w najbliższą sobotę 28 września o godzinie 16:00 nasi zawodnicy zmierzą się w Mławie z lokalną Mławianką. Dla Polonii będzie to arcyważne spotkanie ze względu na fakt, iż jej rywal w tabeli ligowej zajmuje drugie miejsce, a więc o jedno wyżej niż ekipa Piotra Dziewickiego, a różnica punktów wynosi 2 punkty. Do Bugu Wyszków, który jest liderem Polonia traci jedynie 3 punkty, co przy jej bardzo korzystnym bilansie bramkowym pozwala mieć nadzieję na objęcie prowadzenia w rozgrywkach przez naszą drużynę już w najbliższy weekend.

Piszę, to nie tylko po to, aby uzmysłowić Wam, jak dobrze nasi zawodnicy spisują się ostatnio w lidze, ale również, a może nawet przede wszystkim, aby uzmysłowić Wam jak ważne jest wsparcie dla naszej ekipy. Chyba nie chcecie, aby chłopcy do Mławy pojechali sami. Zdecydowanie nie tak traktuje się drużynę, która ma na swoim koncie serię pięciu wygranych spotkań pod rząd. Dlatego wszyscy ruszamy dupy i jedziemy do Mławy, bo jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz KKS gra!

Koszt wyjazdu to jedyne 45 złotych

Termin: 28 września 2013 godz. 16:00

Miejsce: Stadion miejski w Mławie

Zapisy: Konwiktorska 6
wtorek 24 września 18:00-19:30
środa 25 września 18:00-19:30

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz