środa, 31 lipca 2013

Polonia pokonała Bug Wyszków

Dziś został rozegrany przez Czarne Koszule kolejny mecz kontrolny. Polonia Warszawa podejmowała Bug Wyszków w Laskach pod Warszawą. Dziś nietypowo zacznę od opisania tego, co działo się poza boiskiem. W okolice stadionu zjechało się kilkudziesięciu fanów warszawskiej Legii, którzy oczekiwali na kibiców Polonii w barwach klubowych. Ponieważ się tacy nie pojawili, a dodatkowo przybył patrol policji to ekipa się rozjechała. Jeśli chodzi o kibiców na trybunach to było ich ok. 60, z czego zdecydowaną większość stanowili kibice Polonii.

Jeśli chodzi o obraz gry to po raz kolejny należy mecz podzielić na dwie połowy. W pierwszej zagrała inna jedenasta, a w drugiej inna. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0, co w pełni odzwierciedla to, co działo się na boisku. Po raz kolejny zawodnikiem wyróżniającym się w sposób szczególny był bramkarz Michał Dudek, który nie tylko zachował czyste konto, ale też popisał się kilkoma naprawdę efektownymi interwencjami. Reszta zawodników grała dość chaotycznie i rzadko przedzierała się pod bramkę przeciwników.

W drugiej połowie pojawił się zupełnie nowy skład. Na boisku znaleźli się m.in. Jacek Kosmalski oraz Dominik Budzyński. Należy zwrócić uwagę, iż ten drugi po raz pierwszy od długiego czasu grał w drużynie Czarnych Koszul. Dzisiaj pojedynek bramkarski w stołecznym klubie zdecydowanie wygrał Michał Dudek. Budzyńskiemu dwukrotnie zdarzyło się nie złapać dość łatwej piłki i tylko dzięki nieporadności rywali utrzymać czyste konto. Początek drugiej połowy to dominacja Polonii. Zawodnicy warszawskiej ekipy od razu mocno przycisnęli rywali, a na efekt takiej gry nie musieliśmy długo czekać. Pierwsza bramka padła w 54 minucie, a jej autorem był Bartłomiej Kucharski. Gol został zdobyty po doskonałej akcji, i pięknym dośrodkowaniu z lewej strony. Później gra stała się nieco mniej poukładana i zawodnikom często zdarzały się niedokładne zagrania. Dopiero w 90 minucie kibice obejrzeli drugą bramkę dla Czarnych Koszul oraz pierwszego gola Jacka Kosmalskiego w tym okresie przygotowawczym. Bramka została zdobyta z rzutu karnego po sytuacji, gdy jeden z zawodników Bugu Wyszków zagrał piłkę ręką w polu karnym. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Podczas meczu można było zaobserwować, że piłkarze Polonii są coraz lepiej przygotowani do nadchodzącego sezonu zarówno pod względem technicznym, jak i wydolnościowym.

Należy również zwrócić uwagę, iż meczowi z uwagą przyglądał się trener stołecznego klubu Piotr Dziewicki, który przez większość meczu spoglądał na boisko z wysokości trybun. Podczas, gdy jedenastu zawodników Polonii walczyło na boisku o jak najlepszy wyniki pozostali piłkarze Czarnych Koszul trenowali na boisku bocznym.

POLONIA Warszawa - Bug Wyszków 2:0 (0:0)
54' - Bartłomiej Kucharski, 90' - Jacek Kosmalski (k.)
kibiców: ok. 60

Polonia
(I połowa): Michał Dudek – Mateusz Konaszewski, Piotr Tyburski, Daniel Grala, Jacek Karbowniak – Grzegorz Och, Gerry Madnem, Marcin Pawłowski, Mateusz Kur – Patryk Chmielewski, Michał Madej.
(II połowa) Dominik Budzyński – Damian Maleszyk, Aleksander Fogler, Tomasz Dudek, Patryk Strus – Bartłomiej Kucharski, Maciej Biernacki, Bartłomiej Gołaszewski, Danilo Radjenović – Jacek Kosmalski, Aleksander Majerz

Dojazd na mecz z Bugiem Wyszków

Już dziś odbędzie się kolejna gra kontrolna pomiędzy Polonią Warszawa, a Bugiem Wyszków. Postanowiliśmy przygotować dla Was wskazówki dotyczące dojazdu. Mecz rozpocznie się o 18:00 na stadionie w Laskach pod Warszawą.

POLONIA Warszawa - Bug Wyszków
31.07.2013 (środa)
godzina 18:00
stadion w Laskach, ul. Jaworowa

Dojazd:

Autobusem

Należy dojechać do stacji metra Młociny i tam przesiąść się w autobus linii 708, którym dojeżdżamy do przystanku Pocztowa, z którego w kilka minut dojdziemy na stadion. Aby zdążyć na mecz o 18:00 należy najpóźniej wsiąść w autobus o 17:40 na przystanku Metro Młociny 19. Poniżej rozkład odjazdów autobusu z przystanku Metro Młociny 19 i powrotnego oraz wskazówki dotyczące dojścia z przystanku Pocztowa na stadion.

Wyświetl większą mapę

Samochodem

Poniżej znajduje się mapka przedstawiająca możliwość dojazdu samochodem na stadion w Laskach.

wtorek, 30 lipca 2013

Mecz z Bugiem Wyszków

Już jutro nasza Polonia rozegra kolejny mecz kontrolny z Bugiem Wyszków. Radzimy się jednak na niego nie wybierać, gdyż nie jest znana godzina jego rozegrania, a również miejsce nie jest pewne. Wiemy natomiast z kim przyjdzie zmierzyć się Polonii w środę.

Bug Wyszków jest zespołem z którym warszawska drużyna będzie walczyć o punkty w rozgrywkach ligowych. Oba zespoły będą występowały w ramach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. W ostatnim sezonie wyszkowianie również występowali w IV lidze i zajęli wysokie 5 miejsce. Już w okresie przygotowawczym Bug Wyszków zdążył rozegrać sparing z GKP Targówek. Stołeczna ekipa, która występuje w III lidze okazała się jednak zdecydowanie lepsza od drużyny z Wyszkowa i mecz zakończył się wynikiem 4:0 (2:0).

Do najlepszych strzelców Bugu należą Łukasz Kowalczyk, który w ubiegłym sezonie strzelił 8 bramek oraz Damian Gałązka, który 6 razy trafiał do bramki przeciwnika.

Nie wiadomo jeszcze w jakim składzie wystąpi drużyna Polonii Warszawa.

Godziny przyjmowania darowizn

Wielka Polonia informuje, że przyjmowane są darowizny na rzecz odbudowy potęgi sportowej Polonii Warszawa. Każdy darczyńca uzyskuje prawo oglądania meczy przy ulicy Konwiktorskiej 6.

Darowizny przyjmowane będą w Czarnej Koszuli na K6 w następujących dniach:

• środa 31 lipca, godz. 17-19
  • czwartek 1 sierpnia, godz. 17-19
  • piątek 2 sierpnia, godz. 17-19
Kwota darowizny wynosi 250 złotych (można przekazać więcej). Darujący powinien podać następujące informacje:
  • imię oraz nazwisko,
  • numer PESEL,
  • telefon kontaktowy.

Darowizny przyjmowane są tylko w formie gotówki, bez możliwości opłacenia z karty kredytowej czy debetowej.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas istnieje możliwość przekazywania darowizny przelewem bankowym na numer konta:

07 1140 2004 0000 3102 7477 9460

Tytuł: Darowizna na rzecz „Stowarzyszenia Przyjaciół „Czarnych Koszul”.
Należy także podać: Imię i Nazwisko darującego, numer PESEL oraz telefon kontaktowy.

poniedziałek, 29 lipca 2013

SMS-owa komunikacja dla wspierających Polonię

Przekazujemy Wam świeżą informację dotyczącą nowej formy komunikacji, która została nam podesłana przez CKF:

W dniu 29 lipca uruchomiliśmy komunikację za pośrednictwem SMS. Skierowana była ona do ludzi, którzy złożyli deklarację finansowego wsparcia odbudowy Klubu Sportowego Polonia Warszawa. Mamy nadzieję utrzymywać tą akcję cyklicznie. Na początku każdego miesiąca Kibic, który zadeklarował wsparcie może spodziewać się SMS-a przypominającego. Idzie on do całej bazy także proszę nie traktować tego na zasadzie windykacji. Przykład:
SMS wysłany 29 lipca przypomina o wpłacie z tytułu deklaracji w sierpniu.
W pierwszym dniach września będziemy także informować o tym ile udało się dzięki Wam zebrać w miesiącu sierpniu. I tak kolejno w każdym miesiącu. Nie jesteśmy jeszcze w stanie określić czy będzie to komunikacja również SMS-owa czy komunikat na forum. Dążymy jednak do tego aby zapewnić informacje tak abyśmy wszyscy czuli się zaspokojeni informacyjnie.

Komunikaty odnośnie zebranych kwot będą minimum pojawiać się w temacie Deklaracje wsparcia Polonii Warszawa na forum wielkapolonia.pl, link: viewtopic.php?f=1&t=14804

Przypominamy także, że informacje o "cegiełkach" znajdziecie w temacie Cegiełka dla Polonii - informacje, link: viewtopic.php?f=1&t=14859

Dzięki Wam na odbudowę siły Polonii zebrano już około 100 000 złotych!

Polonia pokonała Znicz Pruszków

Polonia Warszawa rozegrała dziś kolejny sparing  w którym trener Piotr Dziewicki testował kolejnych zawodników. Tym razem rywalem Czarnych Koszul był Znicz Pruszków. Na szczególną uwagę z testowanych zawodników zasługuje bramkarz Martin Herman z Argentyny oraz czarnogórski napastnik Danilo Radjenović z Budućnost Podgorica. Warto zaznaczyć, iż drużyna Znicza Pruszków nie zagrała pierwszym składem, gdyż dzień wcześniej rozgrywała mecz w ramach II ligi ze Stalą Mielec. W składzie Polonii nie pojawił się natomiast Jacek Kosmalski, który w meczu z PKS Radość zagrał przez 25 minut. Mecz rozgrywany był przy bardzo wysokiej temperaturze, ale żaden zawodnik z naszej drużyny nie grał całego meczu na boisku. Meczowi przyglądało się około kilkudziesięciu kibiców, głównie z Warszawy.

W pierwszej połowie drużyna Polonii Warszawa zdecydowanie przeważała. Drużyna Czarnych Koszul zorganizowała wiele składnych akcji pod bramką rywali. Przełożyło się to bezpośrednio na wynik, gdyż po 45 minutach było 2:0 dla drużyny z Warszawy. Bramki dla Polonii zdobyli Bartłomiej Gołaszewski oraz Aleksander Fogler. Warto zaznaczyć, iż obie zostały zdobyte po stałych fragmentach gry.

W drugiej połowie na boisko wybiegł nowy skład Polonii. Drużyna z Warszawy zdobyła wprawdzie trzecią bramkę, której autorem został Marcin Tomczykowski po doskonałym podaniu z lewego skrzydła od Michała Kropiewnickiego, ale gra w wykonaniu stołecznej drużyny wyglądała nieco słabiej, niż w pierwszej połowie, co zaowocowało dwiema bramkami zdobytymi przez zespół z Pruszkowa przez testowanego przez sztab zawodnika. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

POLONIA Warszawa - Znicz Pruszków 3:2 (2:0)
bramki: Bartłomiej Gołaszewski, Aleksander Fogler, Marcin Tomczykowski - zawodnik testowany x2
kibiców: ok. 70

Składy

Polonia:
(I połowa): Martin Hérman – Damian Maleszyk, Aleksander Fogler, Piotr Tyburski, Patryk Strus – Nazar Litun, Bartłomiej Gołaszewski, Maciej Biernacki, Bartłomiej Jałocha – Aleksander Majerz – Danilo Radjenović.
(II połowa) Martin Hérman – Rafał Linka (Mateusz Konaszewski), Maciej Joczys, Tomasz Dudek, Jacek Karbowniak – Michał Kropiewnicki, Patryk Chmielewski, Marcin Pawłowski, Bartłomiej Kucharski (Piotr Cudny) – Marcin Tomczykowski, Michał Madej.

Znicz Pruszków:
Paweł Pazdan - Michał Jaczewski, Aleksander Miroszewski, Filip Jaworski (Karol Gudelski), Kamil Tomas - Krzysztof Kopciński (Mateusz Majewski), Sebastian Olczak (Emil Adamczuk), Daniel Nawrocki, Maciej Machalski (Jakub Zieliński), Bartosz Niksiński (Zawodnik testowany) - Adrian Paluchowski (Mateusz Muszyński).

niedziela, 28 lipca 2013

Zbiórka na oprawę debiutu Polonii w IV lidze

Grupa Ultras Enigma rozpoczęła zbiórkę na oprawę pierwszego meczu w sezonie 2013/2014 IV ligi, który zostanie rozegrany na K6. Na całość atrakcji będą się składać elementy poświęcone Polonii oraz te związane z Powstaniem Warszawskim. Potrzeba 8000zł, a obecnie zebrano niespełna 1000zł, więc postanowiliśmy poniżej zamieścić apel grupy Ultras Enigma. Ważne, aby na K6 odbywały się mecze na najwyższym poziomie zarówno sportowym, jak i kibicowskim.

Grupa ULTRAS ENIGMA rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na OPRAWĘ pierwszego meczu u siebie w IV lidze.
Chcemy żeby mecze NASZEJ NOWEJ POLONII przypominały te z EKSTRAKLASY zarówno pod względem opraw jak i dopingu.

Na pierwszym meczu planujemy wykonać dwie oprawy (jedna poświęcona Polonii, oraz jak co roku Powstaniu Warszawskiemu).

Zawodnik Legii wypowiedział się o degradacji Polonii

Młody zawodnik warszawskiej Legii Patryk Mikita wypowiedział dla się na temat degradacji Polonii Warszawa do IV ligi podczas rozmowy na temat jego udanego debiutu w T-Mobile Ekstraklasie. Warto zauważyć, że piłkarz jest wychowankiem naszego klubu, gdzie do 2005 roku występował w drużynie juniorów. Poniżej prezentujemy fragment wypowiedzi dotyczący naszego klubu.

Piątek, 26 lipca 2013, Onet.pl
Patryk Mikita: ze smutkiem przyjąłem wieści na temat Polonii
- Ze smutkiem przyjąłem informację o degradacji do czwartej ligi. Szkoda, że tak się stało, bo w najbliższych latach nie będzie derbów Warszawy, które od lat tworzyły historię. Chciałbym kiedyś zagrać w meczu Legii z Polonią. Kto wie, może się doczekam - przyznał.
Warto zauważyć, iż zawodnicy Legii Warszawa stosunkowo rzadko wypowiadają się pozytywnie na temta naszego klubu. Z tego powodu warto eksponować takie postawy, jak ta młodego Patryka Mikity.

Czytaj cały artykuł. [Klik!]
- Ze smutkiem przyjąłem informację o degradacji do czwartej ligi. Szkoda, że tak się stało, bo w najbliższych latach nie będzie derbów Warszawy, które od lat tworzyły historię. Chciałbym kiedyś zagrać w meczu Legii z Polonią. Kto wie, może się doczekam - przyznał.- Ze smutkiem przyjąłem informację o degradacji do czwartej ligi. Szkoda, że tak się stało, bo w najbliższych latach nie będzie derbów Warszawy, które od lat tworzyły historię. Chciałbym kiedyś zagrać w meczu Legii z Polonią. Kto wie, może się doczekam - przyznał.

piątek, 26 lipca 2013

Dojazd na mecz ze Zniczem Pruszków

W najbliższy poniedziałek Polonia zagra sparing ze Zniczem Pruszków. Mecz odbędzie się w Warszawie, więc postanowiliśmy przygotować dla Was kilka praktycznych informacji dotyczących dojazdu na mecz. Zawody odbędą się na Targówku. Poniżej zamieszczamy możliwości dotyczące dojazdu. Tym razem nie może Was zabraknąć!

Polonia Warszawa - Znicz Pruszków
29/07/2013 11:00
Warszawa, ul. Blokowa 3

dojazd:

Autobusem

Dojazd liniami 190 oraz 718 z przystnku Ratusz Arsenał do przystanku Tużycka na Targówku. Czas przejazdu to ok. 20 minut. Należy, więc najpóźniej odjechać autobsuem o 10:25 w przypadku linii 190. Boisko znajduje się 5 minut piechotą od przystanku Tużycka.

Samochodem

Poniżej mapka dojazdowa

Polonia okiem prasy - podsumowanie tygodnia

W ostatnim czasie o Polonii pojawia się nieco mniej materiałów w prasie. Tym bardziej istotnym stało się, aby zbierać te materiały w jednym miejscu. Postanowiłem, że w każdy piątek będę dla Was przygotowywał materiały prasowe dotyczące Polonii z mijającego tygodnia. Podawajcie dalej, aby o Polonii nigdy nie było cicho!
> Przegląd Prasy [Klik!] <

czwartek, 25 lipca 2013

Zdjęcia z meczu PKS Radość - Polonia [GALERIA]

Wywiad z Piotrem Dziewickim w PR24

24 lipca 2013 trener Czarnych Koszul Piotr Dziewicki pojawił się w studiu Polskiego Radia i udzielił wywiadu. Trener wypowiedział się na temat sparingu, który Polonia Warszawa rozegrała z PKS-em Radość w środę. Piotr Dziewicki podziękował również PZPN-owi za pomoc przy walce o możliwość przystąpienia do IV ligi. Podczas rozmowy został również podjęty temat kibiców i ich wsparcia dla klubu. W poniższym materiale usłyszycie również o składzie oraz planach na przyszłość... Polecamy!

Wywiad z Piotrem Dziewickim [Klik!]

Cegiełki dla Polonii

Wciąż trwa akcja wykupywania cegiełek na rzecz odradzającej się Polonii Warszawa! Możecie pomóc klubowi i go wesprzeć finansowo. Możecie również wypełnić deklarację wsparcia. Poniżej prezentujemy fragment posta zamieszczonego przez profil Polonii Warszawa na Facebook-u. Warto przypomnieć, że wartość cegiełki to 250zł, a jej właściciel będzie upoważniony do wstępu na wszystkie mecze sezonu 2013/2014 organizowane przez Polonię.

"To jest ten czas, kiedy my, kibice ukochanego Klubu Warszawy, musimy wziąć część odpowiedzialności finansowej za odradzającą się potęgę sportową drużyny piłkarskiej Dumy Stolicy. Nikt dla nas ani za nas tego nie wykona. Jeśli zależy nam na powrocie Polonii na miejsce, na którym winna być zawsze nie możemy dłużej uciekać, nie możemy także czekać na innych. To my, kibice Polonii Warszawa, jesteśmy sercem tego Klubu. To my pierwsi musimy stanąć w chwili próby. Dla 102-letniej historii, dla kolejnych pokoleń, dla naszych synów, córek i wnuków. Polonia jest silna tak jak silne są ludzie skupieni w oku niej. Dlatego też nie odmawiajcie jej w chwili, gdy jest w potrzebie. Aktualnie prowadzona jest akcja przekazania darowizny w kwocie 250 złotych na rzecz Klubu, na rzecz odradzającej się jego potęgi. Przekazanie tej kwoty będzie umożliwiało darczyńcy wejście na wszystkie mecze rozgrywane u siebie w sezonie 2013/2014, zarówno w lidze jak i w Pucharze Polski. (...)"

Możliwe jest również przekazanie darowizny za pośrednictwem internetu.

"(...)
 Przelewy wykonujemy na konto 07 1140 2004 0000 3102 7477 9460 w tytule „Odrodzenie”. Ponadto zbieramy chętnych do comiesięcznych wpłat na program finansowania piłkarzy przez kibiców. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: deklaracje@wielkapolonia.pl, w temacie "darowizna zawodnicy".
"

Najbliższe terminy przyjmowania darowizn w Czarnej Koszuli przy ul. Konwiktorskiej 6:

Bramki z meczu Polonia - PKS Radość [VIDEO]

Poniżej prezentujemy film opublikowany przez stronę PKSRadosc.futbolowo.pl. Znajdują się w nim bramki oraz sytuacja, po której podyktowany został rzut karny w sparingu rozegranym pomiędzy Polonią, a PKS-em Radość 24 lipca 2013 roku w Radości.

Kolejny sparing Polonii w Sulejówku

Tym razem podopieczni Piotra Dziewickiego na mecz kontrolny wybiorą się do Sulejówka, a ich rywalem będzie tamtejsza Victoria Sulejówek. Jest to drużyna, która najbliższy sezon podobnie, jak Polonia rozpocznie w IV lidze. Drużyna z Sulejówka zagra jednak z grupie południowej. Mecz zostanie rozegrany 3 sierpnia o godzinie 11:00. Jak łatwo zauważyć jest to sobota, a więc na meczu nie może zabraknąć prawdziwych kibiców Czarnych Koszul. Tym młodym chłopakom naprawdę potrzebne jest wsparcie!

Victoria Sulejówek - POLONIA Warszawa
3.08.2013 (sobota)
godzina 11:00
Stadion Miejski w Sulejówku
ul. Krasińskiego 6

Porażka w Radości

Po pierwszym sparingowym meczu odradzającej się Polonii z drużyną Startu Otwock, który nasza drużyna wygrała 1:0 przyszedł czas na kolejny sprawdzian przed nadchodzącym sezonem. Niestety tym razem na naszą ekipę został wylany kubeł zimnej wody. Trener Piotr Dziewicki sprawdził podczas dzisiejszego meczu wielu zawodników, gdyż w pierwszej połowie zagrał inny skład, a w drugiej inny. Dodatkowo miały miejsce również pojedyncze zmiany w drugiej połowie.

Pierwsza część spotkania w wykonaniu podopiecznych Dziewickiego była zupełnie bezbarwna. Czarne Koszule często utrzymywały się przy piłce, ale nie potrafiły stworzyć sobie dobrej sytuacji strzeleckiej. W końcu w 35 minucie padła bramka na 1:0 dla drużyny gospodarzy. Należy zauważyć, że w czasie całego spotkania drużynę prowadził Emil Kot, który przyjmował wskazówki od trenera Dziewickiego, który przyglądał się meczowi z boku.

Druga połowa to zupełnie nowy skład i w moim odczuciu dużo lepsza gra naszej drużyny. W bramce bardzo dobrze spisywał się Michał Dudek, który niestety okazał się bezsilny w 50 minucie, kiedy sędzia wskazał na jedenasty metr po faulu na zawodniku z drużyny PKS Radość. Padła bramka numer dwa i Polonia była już w bardzo ciężkiej sytuacji. W 65 minucie na boisko weszło kilku nowych zawodników, a wśród nich znalazł się Jacek Kosmalski. Zawodnik zdecydowanie wyróżniał się na boisku i było u niego widać swobodę ruchu. Jednak nie miał od zbyt wielu sytuacji, a mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Warto dodać, że głównym atutem PKS-u była siłą fizyczna i budowa ciała jego zawodników. Nasi chłopcy muszą zwyczajnie więcej czasu spędzać na siłowni :).

Należy zwrócić uwagę, iż na jak odradzającą się Polonię, nie zdaliśmy tego egzaminu, jako kibice. Na meczu pojawiło się może kilkudziesięciu kibiców Polonii. Odniosłem wrażenie, że kibiców drużyny gospodarzy było mniej więcej tyle samo. Pojawili się również kibice Legii, którzy nie dopingowali PKS-u, a jedynie wyklinali naszą ekipę. W sektorze gospodarzy, tuż przed przerwą spłonęło kilka szalików Polonii.

PKS Radość - POLONIA Warszawa 2:0 (1:0)
35' Mariusz Boniec, 50' Dominik Dukalski (k.)
kibiców: ok. 200

Skład Polonii:
(I połowa): Konrad Maciątek – Mateusz Konaszewski, Piotr Tyburski, Tomasz Dudek, Jacek Karbowniak – Kacper Pietrzak, Bartłomiej Gołaszewski, Patryk Chmielewski, Michał Kropiewnicki – Patryk Linka, Bartosz Jałocha.
(II połowa): Michał Dudek (65' Łukasz Rączka) – Damian Maleszyk, Patryk Grala, Aleksander Fogler, Daniel Strus – Piotr Cudny (80' Bartłomiej Kozik), Patryk Kamiński (80' Bogusz), Marcin Kozłowski (65' Maciej Biernacki), Bartłomiej Kucharski (65' Nazar Litun) – Marcin Tomczykowski (65' Adrian Rowicki) – Michał Madej (65' Jacek Kosmalski).

Skład PKS Radość:
Testowany bramkarz nr 1 (46' Testowany bramkarz nr 2) - Maciej Jaworski (60' Jerzy Pędich)Marcin Skrzyński (65' Michał Wąsowski), Zawodnik Testowany nr 1 (46' Arkadiusz Kowalski), Wojciech Kociński - Andrzej Kociński (60' Adam Jastrząb), Zawodnik Testowany nr 2 (46' Łukasz Budryk), Marcin Adamkiewicz (60' Zawodnik Testowany nr 4),Konrad Kryśkiewicz (46' Zawodnik Testowany nr 3) - Dominik Dukalski, Mariusz Boniec (46' Zawodnik Testowany nr 5)

Poniżej zdjęcia z meczu dzięki uprzejmości PhotoTeodorcZyk

PoloniaRadosc4PoloniaRadosc2

Terminarz sezonu 2013/2014

MZPN podał terminarz na najbliższy sezon dla IV ligi. Wiemy już, że w pierwszym meczu Polonia Warszawa będzie podejmować na własnym stadionie Wisłę II Płock. Wiadomo również, że pierwszy mecz Czarne Koszule rozegrają prawdopodobnie w terminie późniejszym ze względu na konieczność zgłoszenia zawodów, jako imprezy masowej. Cały terminarz znajdziecie na oficjalnej stronie MZPN.